Gdzie na wakacje nad morzem?

Gdzie na wakacje nad morzem?

Morze Bałtyckie to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w naszym kraju. W zależności od upodobań możemy odpocząć zarówno w tych większych kurortach, jak i małych miejscowościach. Jednym z ciekawszych miejsc letniskowych jest Sarbinowo, które uważa się za oazę ciszy i spokoju.

Wynajem domków w Sarbinowie

domki nad morzem sarbinowoSarbinowo to niewielka wieś położona w województwie zachodniopomorskim w niedalekiej odległości od Mielna. Znajduje się tutaj czysta i piaszczysta plaża, która zapewnia relaksujący wypoczynek nad brzegiem Bałtyku. Sarbinowo ze względu na swój typowo letniskowy charakter jest miejscem z bogato rozwiniętą bazą noclegową i gastronomiczną. Przyjezdni goście mają do dyspozycji hotele, ośrodki, prywatne pokoje, kempingi lub domki nad morzem Sarbinowo ze względu na swoje położenie jest cichą i zieloną miejscowością, która z pewnością spodoba się osobom poszukującym błogiego odpoczynku. Dalekie położenie od miasta zapewnia ciszę oraz brak hałasu czy przeludnionych plaż. Prócz wylegiwania się nad wodą turyści mogą odwiedzić tutejsze zabytki, skorzystać z lokalnych atrakcji oraz wybrać się na wycieczkę rowerową po tutejszej okolicy. Na szczególną uwagę zasługuje Koszaliński Park Nadmorski, który warto zobaczyć podczas pieszej wędrówki. Sarbinowo oferuje również wiele atrakcji dla młodszych gości. Na terenie miejscowości znajduje się plac zabaw, a każdym latem otwierany jest również park rozrywki. Prócz tego można odwiedzić również mini ZOO, w którym maluchy mogą oglądać gęsi, strusie, pawie, a nawet dziki.

Wakacje w Sarbinowie to idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Piękna okolica i moc atrakcji zapewnią aktywny i relaksujący wypoczynek gościom w każdym wieku. Ze względu na typowo letniskowy charakter znajduje się tu bogata baza noclegowa, na którą składają się hotele, pokoje u prywatnych właścicieli oraz domki letniskowe i kempingowe.

Komentarze są wyłączone.